Gaziantep Büro Mobilyaları Web Sitesine Hoşgeldiniz...

Garanti ve İade

İade ve Değişim Koşulları

İlgili yasa gereğince sipariş verdiğiniz günden itibaren 15 günlük süre içerisinde hiç bir sebep belirtmeden satın aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklı bir kusur dolayısıyla ise iade süreniz 30 gündür. Taşıma esanasında ürünün hasar görmemesi için ürürnü uygun bir şekilde paketlemelisiniz. Ürün iadesinde aşağıdaki kriterlere uymanız gerekmektedir.


Aldığım ürünü iade etmek istiyorum?

Sitemizde bulunan Ürün İade Formunu doldurmanız gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş olmalıdır.

Ürün fatura ile birlikte gönderilmelidir.

Ürünü göndereceğiniz iade adresine sitemizin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

 

İade Durumunda Geri Ödeme süreci Nasıl işlemektedir?

Ürünlerin depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra size konu ile ilgili geri dönüş yapılır.

İade bedeli kredi kartı ile yaptığınız alışverişler için kartınız üzerinden aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Havale ile yaptığınız alışverişlerde bedel, belirteceğiniz bir banka hesabına eft/havale yolu ile yapılır. Bu durumda havale/eft masrafları size yansıtılmaz.

Kapıda Ödeme ile yaptığınız alışverişlerde bedel, belirteceğiniz bir banka hesabına eft/havale yolu ile yapılır. Bu durumda havale/eft masrafları size yansıtılmaz. Ancak Kapıda Ödeme ile yapılan alışverişlerde daha önceden Kargo firması tarafından komisyon olarak tahsil edilen "Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli" (5 TL) tutardan düşülerek iade işlemi gerçekleştirilir.

 

Ürünü değiştirmek istiyorum?

Değişimini talep edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş olmalıdır.

Ürün fatura ile birlikte gönderilmelidir.

Ürün'ü Aras Kargo ile ücret ödemeden, karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Gönderim farklı bir kargo firması ile yapıldığı takdirde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır.

Ürünü göndermeniz gereken adrese sitemizin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Ürününüzü gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. 


İade ve değişim durumunda kargo ücretini kim ödeyecek?

 

Teslimat için anlaşmalı olduğumuz firma Aras Kargo'dur. Aras Kargo ile hiçbir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak gönderim yapabilirsiniz.

Farklı kargo firmaları ile yapılan iade taleplerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Firmamız,  Gaziantep ofis mobilyaları alanında kaliteli ve ekonomik ürünleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Yeni modeller ve geniş ürün yelpazesi ile ofis mobilyaları alanında marka olmayı hedefliyoruz...

Yeni Ürünler
Fırsat Ürünleri